Prodej kompletního sortimentu obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení.

Realizace koupelen v Olomouci na klíč!

Drobečková navigace

AM RELLA > Nová struktura - NEMAZAT !!! > Produkty - převzít > Umyvadla, WC_nové

Umyvadla, WC_nové

Velice důležiou součástí každé koupelny je umyvadlo a záchodová mísa. V zednické mluvě se jim říká "keramika" nebo "porcelán".

Vybrat si z nepřeberného množství modelů, které jsou nabízeny na našem trhu, vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Tomuto výběru je však potřeba věnovat dostatek času, protože dnešní kvalitní výrobky Vám vydrží po mnoho let. I z tohoto důvodu je vhodné investovat do koupelnové keramiky raději více času i peněz, než potom litovat a zlobit se s nekvalitním výrobkem.

Historický vývoj umyvadel a záchodových mis je velice dlouhý, a tak výrobky produkované dnes jsou velice dobře promyšlené, účelné, spolehlivé a hlavně kvalitní. Dnešní řešení nabízejí nejen mnohé funkce, ale také zajímavý design.

V naší prodejně najdete mnoho vzorků vystavených "naživo", ale také mnoho modelů a nespočet vyobrazení v naší knihovně katalogů.

U nás v AM RELLA Vám nabídneme koupelnovou keramiku přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Naleznete u nás také velkou nabídku záchodových prkének, vodovodních baterií a dalších doplňků.

Naši dodavatelé

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů