Prodej kompletního sortimentu obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení.

Realizace koupelen v Olomouci na klíč!

Drobečková navigace

AM RELLA > Produkty > 3D návrh

3D návrh

Návrh - realizace

Jestliže máte zájem o novou koupelnu nebo rekonstrukci, nabízíme Vám komplexní služby v této oblasti. Stačí nám znát Vaše představy o vzhledu a vybavení.

My Vám vypracujeme virtuální perspektivní náhledy, vytvořené specializovaným počítačovým programem ve 3D grafice - získáte tak lepší představu o Vaší koupelně.

A pokud se Vám navržená koupelna bude líbit, tak Vám ji kompletně dodáme a postavíme. Nevěříte? Prohlédněte si následující postup vzniku nové koupelny od začátku do konce. Konečný výsledek v podobě nově postavené koupelny si můžete prohlédnout i v naší FOTOGALERII realizací.

Takto vypadá realizace koupelny krok za krokem:

Krok 1: Představa

Úplně na začátku je Vaše představa nové koupelny. Podle Vašich představ uděláme na místě náčrtek a zaměření nové koupelny. Také se může vycházet z projektové dokumentace. Následuje analýza dodaných materiálů a konzultace s Vámi, s doladěním všech detailů.

náčrt představy koupelny 1 náčrt představy koupelny 2

Krok 2: Výkres

Na základě všech podkladů vytvoříme výkres nové koupelny pro stavební realizaci a pro modelování 3D náhledů.

výkres nové koupelny 1 výkres nové koupelny 2

 

Krok 3: 3D model

Vymodelování 3D náhledů specializovaným softwarem. Můžete si tak udělat představu o prostorovém řešení Vaší budoucí, dosud neexistující koupelny. Na základě vašich postřehů můžeme koupelnu upravit podle Vašich představ.

3D náhled koupelny 1 3D náhled koupelny 2 3D náhled koupelny 3 3D náhled koupelny 4

       

Krok 4: Vaše nová koupelna

Samotná stavební realizace koupelny podle dodaných a vytvořených materiálů.

 

realizace nové koupelny obklady realizace nové koupelny vana realizace nové koupelny vana s čelem realizace nové koupelny skříňky umyvadlo otopný žebřík realizace nové koupelny sprchový kout s hydromasážním sloupem realizace nové koupelny sprchový kout s hydromasážním sloupem otopný žebřík realizace nové koupelny záchodová mísa umyvadlo kontakt na prodejdu, AM Rella studio koupelen Olomouc